Jeremy Clarkson spune că e în remisie după diagnosticul de cancer: „A fost depistat la timp. Sunt cel mai norocos om din lume”

Jeremy Clarkson spune că e în remisie după diagnosticul de cancer: „A fost depistat la timp. Sunt cel mai norocos om din lume”

Jeremy Clarkson a anunțat că este în remisie după cancerul de prostată, la câteva zile după ce a dezvăluit că trăiește cu această boală și îi îndeamnă pe bărbați să își facă controalele medicale.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj