Jeremy Clarkson a anunțat că este în remisie după cancerul de prostată, la câteva zile după ce a dezvăluit că trăiește cu această boală și îi îndeamnă pe bărbați să își facă controalele medicale.
Jeremy Clarkson spune că e în remisie după diagnosticul de cancer: „A fost depistat la timp. Sunt cel mai norocos om din lume”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/22 09:28
