AUR anunță că NU va vota Guvernul Veștea: „Dacă am vota, ne-am da singuri foc la valiză”

AUR anunță că NU va vota Guvernul Veștea: „Dacă am vota, ne-am da singuri foc la valiză”

AUR nu va susține în Parlament Guvernul condus de premierul desemnat Adrian Veștea, a declarat liderul senatorilor formațiunii, Petrișor Peiu. 


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj