Furtuna a făcut ravagii în Florești. "Au rămas deja două mașini în apă"

Furtuna a făcut ravagii în Florești. "Au rămas deja două mașini în apă"

Ploaia torențială de luni după-amiază a provocat din nou probleme serioase în comuna Florești.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj