Zeci de autoturisme au fost identificate de către Poliția Locală din municipiul Dej într-un stadiu avansat de degradare, fără asigurare auto obligatorie și fără să îndeplinească condițiile de circulație pe drumurile publice.
Dejul scapă de mașinile abandonate pe străzi. Primăria a început procedura de ridicare a acestora
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/22 11:26
