Dejul scapă de mașinile abandonate pe străzi. Primăria a început procedura de ridicare a acestora

Dejul scapă de mașinile abandonate pe străzi. Primăria a început procedura de ridicare a acestora

Zeci de autoturisme au fost identificate de către Poliția Locală din municipiul Dej într-un stadiu avansat de degradare, fără asigurare auto obligatorie și fără să îndeplinească condițiile de circulație pe drumurile publice.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj