Clujean umilit în trafic după ce a condus o mașină cu numere de Bistrița: „M-au făcut vinitură în propriul oraș. 200 de claxoane într-o săptămână”

Clujean umilit în trafic după ce a condus o mașină cu numere de Bistrița: „M-au făcut vinitură în propriul oraș. 200 de claxoane într-o săptămână”

Un clujean a relatat o experiență neplăcută trăită în trafic, în urma unei deplasări recente în județul Bistrița-Năsăud și în zona Munților Rodnei.


Citește articolul complet pe Ziua de Cluj

Alte știri din Ziua de Cluj