Un clujean a relatat o experiență neplăcută trăită în trafic, în urma unei deplasări recente în județul Bistrița-Năsăud și în zona Munților Rodnei.
Clujean umilit în trafic după ce a condus o mașină cu numere de Bistrița: „M-au făcut vinitură în propriul oraș. 200 de claxoane într-o săptămână”
- de Ziua de Cluj
- 2026/06/22 10:31
