Echipa națională de baschet Under 20 a României a încheiat parcursul la Campionatul European desfășurat la Heraklion, Grecia și revine în țară după un meci disputat cu Belgia, încheiat cu scorul 74-62. După un parcurs dificil, cu adversari redutabili, echipa României și-a îndeplinit obiectivul și va continua să reprezinte România în elita baschetului european, după […] Articolul NAȚIONALA DE BASCHET SUB 20 DE ANI RĂMÂNE ÎN ELITĂ. CĂTĂLIN TĂNASE, ÎN DELEGAȚIA ROMÂNIEI a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
NAȚIONALA DE BASCHET SUB 20 DE ANI RĂMÂNE ÎN ELITĂ. CĂTĂLIN TĂNASE, ÎN DELEGAȚIA ROMÂNIEI
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/24 03:00
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:59
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:58
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:56
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:55
