NAȚIONALA DE BASCHET SUB 20 DE ANI RĂMÂNE ÎN ELITĂ. CĂTĂLIN TĂNASE, ÎN DELEGAȚIA ROMÂNIEI

Echipa națională de baschet Under 20 a României a încheiat parcursul la Campionatul European desfășurat la Heraklion, Grecia și revine în țară după un meci disputat cu Belgia, încheiat cu scorul 74-62. După un parcurs dificil, cu adversari redutabili, echipa României și-a îndeplinit obiectivul și va continua să reprezinte România în elita baschetului european, după […] Articolul NAȚIONALA DE BASCHET SUB 20 DE ANI RĂMÂNE ÎN ELITĂ. CĂTĂLIN TĂNASE, ÎN DELEGAȚIA ROMÂNIEI a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita