La nici jumătate de oră de la finalul partidei din semifinala pierdută în fața elvețiencei Jil Teichmann, târgovișteanca Sorana Cîrstea a venit la conferința de presă, unde a făcut un bilanț al participării în turneul ieșean. „Per total, o săptămână absolut minunată. Astăzi, din păcate, n-am reușit să mai țin jocul la nivelul zilelor trecute, […] Articolul SORANA S-A SIMȚIT EXCELENT LA IAȘI a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:55
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:09
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:08
