Miercuri, 23 iulie, între orele 11:00 și 13:00, angajații din primării și din sectorul asistenței sociale din întreaga țară vor desfășura o grevă de avertisment, nemulțumiți de condițiile salariale și de modul în care sunt gestionate resursele în administrația locală. Protestul este organizat de Sindicatul Național al Salariaților Comunelor și Orașelor din România (SNSCOR), care […] Articolul Angajații din primării și servicii sociale protestează astazi, grevă de avertisment la nivel național a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Angajații din primării și servicii sociale protestează astazi, grevă de avertisment la nivel național
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:54
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:09
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:08
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/23 03:05
