Parcul Chindia a fost animat de voie bună și curiozitate, odată cu desfășurarea evenimentului „Orășelul Copiilor”, organizat de Școala Primară Adventistă Târgoviște. Jandarmii dâmbovițeni au fost prezenți alături de cei mici pentru a le prezenta într-un mod interactiv și prietenos rolul și misiunile Jandarmeriei. Zeci de copii, însoțiți de părinți, au avut ocazia să exploreze […]
Jandarmeria Dâmbovița, alături de copii în „Orășelul Copiilor” din Parcul Chindia
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:58
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:54
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:53
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:52
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:51
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:48
