Casa de Pensii Dâmbovița s-a întors acasă – într-un sediu modern și prietenos cu publicul

 De ieri, 24 iunie 2025, Casa de Pensii Dâmbovița își reia activitatea în noul sediu modernizat din municipiul Târgoviște, pe strada Tudor Vladimirescu, nr. 1A. După o perioadă de funcționare temporară în spații provizorii, instituția revine „acasă”, într-un spațiu complet reabilitat, gândit pentru creșterea confortului cetățenilor și eficientizarea activității angajaților.  Sediul renovat este dotat cu facilități moderne, accesibil pentru persoanele cu dizabilități […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita