Motociclist rănit după coliziunea cu un autoturism

Un accident rutier soldat cu rănirea unui tânăr motociclist s-a produs în localitatea Bujoreanca, la intersecția dintre drumul comunal 35A și drumul național 1A. Polițiștii Formațiunii Rutiere Răcari au intervenit rapid după ce au fost anunțați despre incident. Conform primelor informații, un bărbat de 53 de ani, aflat la volanul unui autoturism, a intrat în […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita