20 absolvenți au participat la ultima sesiune din cadrul cursului „Managementul Academiilor de Fotbal”, organizat de Academia Națională de Fotbal (ANF) în perioada ianuarie – iunie 2025.Conceput pentru managerii sportivi și conducătorii cluburilor, acest curs a avut ca scop consolidarea abilităților de a conduce cu succes un club de copii si juniori sau o academie, […]
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:51
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:48
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:00
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/25 03:00
- de Ziar de Dambovita
- 2025/06/24 12:21
