VIDEO | TRAGEDIE în Alba: Tânăr de 24 de ani, DECEDAT în gara Alba Iulia după ce s-a urcat pe un stâlp de electricitate și s-a electrocutat

VIDEO | TRAGEDIE în Alba: Tânăr de 24 de ani, DECEDAT în gara Alba Iulia după ce s-a urcat pe un stâlp de electricitate și s-a electrocutat Un tânăr de 24 de ani a fost găsit fără suflare, astăzi, 17 septembrie, în gara CFR din Alba Iulia, pe una dintre liniile de tren. Polițiștii au fost sesizați în dimineața zilei de 17 septembrie 2025 de către impiegatul de mișcare că o persoană s-ar afla, potrivit informațiilor preliminare, fără suflare, în capătul liniei […] VIDEO | TRAGEDIE în Alba: Tânăr de 24 de ani, DECEDAT în gara Alba Iulia după ce s-a urcat pe un stâlp de electricitate și s-a electrocutat


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea