ȘTIREA TA | O fostă pacientă internată pe secția Infecțioase a SJU Alba Iulia, mesaj de mulțumire pentru personalul spitalului: ,,Te vindeci pe jumătate doar cu vorbele și comportamentul lor minunat”

ȘTIREA TA | O fostă pacientă internată pe secția Infecțioase a SJU Alba Iulia, mesaj de mulțumire pentru personalul spitalului: ,,Te vindeci pe jumătate doar cu vorbele și comportamentul lor minunat” O fostă pacientă internată pe secția Infecțioase a SJU Alba Iulia, mesaj de mulțumire pentru personalul spitalului: ,,Te vindeci pe jumătate doar cu vorbele și comportamentul lor minunat” Mocu Elena, o fostă pacientă internată pe secția Infecțioase a SJU Alba Iulia, a transmis în mediul online un mesaj de mulțumire și recunoștință pentru personalul spitalului. […] ȘTIREA TA | O fostă pacientă internată pe secția Infecțioase a SJU Alba Iulia, mesaj de mulțumire pentru personalul spitalului: ,,Te vindeci pe jumătate doar cu vorbele și comportamentul lor minunat”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea