Patru turiști polonezi blocați în zona montană la limita județelor Alba – Hunedoara – Vâlcea, salvați de jandarmi. Intervenția a durat mai multe ore

Patru turiști polonezi blocați în zona montană la limita județelor Alba – Hunedoara – Vâlcea, salvați de jandarmi. Intervenția a durat mai multe ore Patru turiști polonezi blocați în zona montană la limita județelor Alba – Hunedoara – Vâlcea, salvați de jandarmi Patru cetățeni de naționalitate poloneză au rămas blocați în zona montană la limita județelor Hunedoara – Vâlcea – Alba. Apelul către 112 a fost făcut în jurul orei 00:10. Mai exact, cei patru cetățeni polonezi au rămas […] Patru turiști polonezi blocați în zona montană la limita județelor Alba – Hunedoara – Vâlcea, salvați de jandarmi. Intervenția a durat mai multe ore


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea