La fotbal feminin, CSM Unirea Alba Iulia a încheiat stagiunea cu o victorie

La fotbal feminin, CSM Unirea Alba Iulia a încheiat stagiunea cu o victorie La fotbal feminin, CSM Unirea Alba Iulia a încheiat stagiunea cu o victorie CSM Unirea Alba Iulia a încheiat stagiunea cu o victorie externă, scor 4-1 (3-0) în deplasare cu Atletic Olimpia Gherla, goluri semnate de Idelys Vazquez – dublă, Noemi Vncze și Florentina Iancu. Împotriva primei clasate din play-out, elevele Alinei Mardare au susținut […] La fotbal feminin, CSM Unirea Alba Iulia a încheiat stagiunea cu o victorie


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea