ITM Alba: Trei persoane depistate muncind „la negru” și amenzi de 74.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii în perioada 22 – 26 septembrie 2025

ITM Alba: Trei persoane depistate muncind „la negru” și amenzi de 74.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii în perioada 22 – 26 septembrie 2025 ITM Alba: Trei persoane depistate muncind „la negru” și amenzi de 74.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii în perioada 22 – 26 septembrie 2025 Inspectorii ITM Alba au depistat trei persoane fără forme legale de angajare, în urma controalelor din perioada 22-26 septembrie 2025. Au fost aplicate amenzi în valoare de 74.500 de […] ITM Alba: Trei persoane depistate muncind „la negru” și amenzi de 74.500 lei. Ce alte nereguli au depistat inspectorii în perioada 22 – 26 septembrie 2025


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea