FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului

FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a înapoia bunurile Astăzi, 16 septembrie 2025, la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Alba s-a prezentat o femeie în etate, care a adus un portmoneu găsit într-o stație de autobuz din municipiul Alba Iulia. În interiorul acestuia se aflau suma de […] FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea