FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a înapoia bunurile Astăzi, 16 septembrie 2025, la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Alba s-a prezentat o femeie în etate, care a adus un portmoneu găsit într-o stație de autobuz din municipiul Alba Iulia. În interiorul acestuia se aflau suma de […] FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului
FOTO | Portmoneu găsit și returnat în Alba Iulia: O bătrânică a mers la poliție pentru a preda un portmoneu pierdut, cu bani și acte. Acesta a fost restituit proprietarului
- de Unirea
- 2025/09/16 15:25
