FOTO | Peste zece mașini, cu un singur proprietar, abandonate în parcarea Alba Mall. Individul le mută periodic ca să evite legea: ,,Reluăm procedura de fiecare dată” Polițiștii din Alba Iulia au descoperit peste 10 autoturisme abandonate pe domeniul public care aparțin aceleași persoane. Individul schimbă periodic locația mașinilor pentru a forța oamenii legii să aplice noi somații și să aștepte termenele legale până vor putea acționa. Mai exact, prima oară polițiștii au constat autoturismele pe strada Livezii. Proprietarul le-a mutat apoi […] FOTO | Peste zece mașini, cu un singur proprietar, abandonate în parcarea Alba Mall. Individul le mută periodic ca să evite legea: ,,Reluăm procedura de fiecare dată”
FOTO | Peste zece mașini, cu un singur proprietar, abandonate în parcarea Alba Mall. Individul le mută periodic ca să evite legea: ,,Reluăm procedura de fiecare dată”
- de Unirea
- 2025/09/22 07:43
