Elon Musk și-a anunțat plecarea din administrația Trump, după rolul temporar la Casa Albă: „Misiunea DOGE va deveni tot mai puternică în timp, pe măsură ce devine un stil de viață în guvern”

Elon Musk și-a anunțat plecarea din administrația Trump, după rolul temporar la Casa Albă: „Misiunea DOGE va deveni tot mai puternică în timp, pe măsură ce devine un stil de viață în guvern” Elon Musk și-a anunțat plecarea din administrația Trump, după rolul temporar la Casa Albă: „Misiunea DOGE va deveni tot mai puternică în timp, pe măsură ce devine un stil de viață în guvern” Elon Musk și-a anunțat plecarea din administrația Trump și a plecat de la Casa Albă după acțiuni tumultoase de micșorare a dimensiunilor […] Elon Musk și-a anunțat plecarea din administrația Trump, după rolul temporar la Casa Albă: „Misiunea DOGE va deveni tot mai puternică în timp, pe măsură ce devine un stil de viață în guvern”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea