DSP Alba: Cazurile de GRIPĂ și infecții respiratorii, în scădere în județ. A crescut numărul de bolnavi cu PNEUMONII. Câte persoane au fost internate DSP Alba: Cazurile de GRIPĂ și infecții respiratorii, în scădere în județ. A crescut numărul de bolnavi cu PNEUMONII. Câte persoane au fost internate Direcția de Sănătate Publică (DSP) Alba a transmis vineri, 9 ianuarie 2026, cea mai recentă situație cu cazurile de infecții respiratorii, pneumonii și gripă înregistrate în județ. Potrivit reprezentanților DSP Alba, […] DSP Alba: Cazurile de GRIPĂ și infecții respiratorii, în scădere în județ. A crescut numărul de bolnavi cu PNEUMONII. Câte persoane au fost internate
DSP Alba: Cazurile de GRIPĂ și infecții respiratorii, în scădere în județ. A crescut numărul de bolnavi cu PNEUMONII. Câte persoane au fost internate
- de Unirea
- 2026/01/09 09:25
