Doi pacienți tineri, internați cu boli GRAVE la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia au nevoie urgent de sânge și trombocite grupa O pozitiv. Apel la donare și pentru bolnavii cu afecțiuni oncologice 

Doi pacienți tineri, internați cu boli GRAVE la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia au nevoie urgent de sânge și trombocite grupa O pozitiv. Apel la donare și pentru bolnavii cu afecțiuni oncologice  Doi pacienți tineri, internați cu boli GRAVE la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia au nevoie urgent de sânge și trombocite grupa O pozitiv. Apel la donare și pentru bolnavii cu afecțiuni oncologice Doi pacienți tineri, internați cu boli GRAVE la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia au nevoie urgent de sânge și […] Doi pacienți tineri, internați cu boli GRAVE la Spitalul Județean de Urgență din Alba Iulia au nevoie urgent de sânge și trombocite grupa O pozitiv. Apel la donare și pentru bolnavii cu afecțiuni oncologice 


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea