Carduri de energie 2025 | Ministrul Energiei: „După 1 iulie românii vulnerabili trebuie și vor fi protejați. Facturile nu vor exploda, nu vor bubui”

Carduri de energie 2025 | Ministrul Energiei: „După 1 iulie românii vulnerabili trebuie și vor fi protejați. Facturile nu vor exploda, nu vor bubui” Carduri de energie 2025 | Ministrul Energiei: „După 1 iulie românii vulnerabili trebuie și vor fi protejați. Facturile nu vor exploda, nu vor bubui” Românii vulnerabili trebuie și vor fi protejați după 1 iulie, în contextul liberalizării pieței de energie, iar facturile nu vor exploda, nu vor bubui, a scris joi, 29 mai 2025, pe […] Carduri de energie 2025 | Ministrul Energiei: „După 1 iulie românii vulnerabili trebuie și vor fi protejați. Facturile nu vor exploda, nu vor bubui”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea