Bărbat din Sibiu, cu mandat de executare, REȚINUT de polițiștii din Alba Iulia și depus în penitenciarul Aiud. Va sta după gratii aproape un an jumătate, pentru că s-a urcat băut la volan

Bărbat din Sibiu, cu mandat de executare, REȚINUT de polițiștii din Alba Iulia și depus în penitenciarul Aiud. Va sta după gratii aproape un an jumătate, pentru că s-a urcat băut la volan Bărbat din Sibiu, cu mandat de executare, REȚINUT de polițiștii din Alba Iulia și depus în penitenciarul Aiud. Va sta după gratii aproape un an jumătate, pentru că s-a urcat băut la volan Un bărbat din Sibiu, cu mandat de executare, a fost reținut de polițiștii din Alba Iulia și depus în penitenciarul Aiud. Va […] Bărbat din Sibiu, cu mandat de executare, REȚINUT de polițiștii din Alba Iulia și depus în penitenciarul Aiud. Va sta după gratii aproape un an jumătate, pentru că s-a urcat băut la volan


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea