Ştefan Bănică, la deschiderea Târgului de Crăciun de la Timișoara

Primăria Timișoara pregătește Târgul de Crăciun care va fi deschis de Ştefan Bănică, Alexandra Stan și Bosquito.   Târgul de Crăciun de la Timişoara va fi inaugurat, anul acesta, de Ziua Națională a României, cu un program artistic variat. Târgul va fi deschis de Ștefan Bănică, Alexandra Stan şi Bosquito. Municipalitatea timișoreana anunţă că a lansat  invitația de a derula programe artistice și celor mai tineri artiști, precum și instituțiilor de învățământ artistic din Timişoara. Primăria anunţă că, având în vedere ecourile pozitive înregistrate anul trecut, Târgul de Crăciun se va desfășura atât în Piața Victoriei, cât și în Piața... The post Ştefan Bănică, la deschiderea Târgului de Crăciun de la Timișoara first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.


Citește articolul complet pe Timpolis

Alte știri din Timpolis