Foto: Urban Alexandra Ușurelu și Mircea Vintilă vor susţine la Timişoara concertul Mergem toți într-o barcă, în cadrul căruia publicul va asculta cele mai cunoscute cântece ale celor doi artiști Când rostești sau auzi numele lui Mircea Vintilă, gândul te duce la folk, la muzică de calitate, la un spectacol pentru oameni și idei. I se mai spune și „lordul”, de la piesa lui, Lordul John. Alexandra Uşurelu, care a debutat în 2014, cu albumul La capătul lumii, s-a făcut remarcată în aproape 400 de concerte, în ultimii trei ani, drept o artistă care a readus bunul-simț pe scenele... The post „Mergem toți într-o barcă”, la Timişoara, cu Alexandra Ușurelu și Mircea Vintilă first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
