Societatea de Transport Public Timişoara are o nouă conducere. Consiliul de Administrație al societății a ales o nouă variantă de conducere până la organizarea unui nou concurs, anunţă Radio Timişoara, Anunțul privind schimbarea conducerii Societăţii de Transport Public Timişoara a fost făcut pe pagina sa de socializare de consilierul primarului Timișoarei, Cătălin Iapă, care face parte din Consiliul de Administrație al STPT. Acesta spune că noul director general al STPT este Sorin Supuran, după ce lui Ioan Goia i-a expirat mandatul, iar adjunct va fi Nicolae Bitea. „Fostului director, Ioan Goia, i-a expirat mandatul de director, iar astăzi în... The post Sorin Supuran, noul director al Societăţii de Transport Public Timişoara first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
Sorin Supuran, noul director al Societăţii de Transport Public Timişoara
- de Timpolis
- 2018/05/31 02:43
