Avertismentele transmise recent de Comisia Europeană arată fără tăgadă că Guvernul actual aruncă România în prăpastie, atrage atenția deputatul liberal Pavel Popescu. „Fiecare zi care trece și PSD este la guvernare înseamnă o zi de coșmar pentru România. Efectele dezastruoase se văd din ce în ce mai clar. Și în ciuda avertismentelor pe care le transmit partenerii externi, Opoziția, societatea civilă sau cetățenii de rând, celor de la PSD nu le pasă. Un partid de piromani! Dau foc țării și nu au de gând să facă nimic pentru a împiedica pârjolirea”, acuză Pavel Popescu, deputat PNL de Timiş şi... The post Deputat PNL Pavel Popescu: „România este în pragul colapsului” first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
