Primarul Timişoarei, Nicolae Robu, a declarat azi, la ieşirea din sediul DNA, că a fost chemat pentru a fi pus sub acuzare în dosarul imobilelor. Edilul se declară revoltat de acuzaţiile care i se aduc, subliniind că nu a încălcat legea şi că este uluit că cineva atentează la onoarea sa, anunţă Mediafax. „Sunt uluit de ceea ce mi se întâmplă. Eu am ieşit în stradă şi mai ies pentru o justiţie independentă, dar nu independentă de dreptate, de corectitudine, ci de persoane, de grupuri de interese. Sunt un om ultracinstit, ultra corect în tot ce fac. Singura mea... The post Primarul Timişoarei: „Am semnat actele de vânzare, girate de legalitate, pentru două magherniţe" first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
Primarul Timişoarei: „Am semnat actele de vânzare, girate de legalitate, pentru două magherniţe”
- de Timpolis
- 2018/11/12 12:13
