O timişorencă a scris pe pagina sa de socializare că a dat spre adopţie unui cuplu doi pui de pisică, iar după doar câteva zile animalele au fost găsite moarte: “Sunt niște monștri, niște psihopaţi!”. Poliţia a deschis dosar penal. „În 12 iunie am dat în adopţie doi pui de pisică individului Lucian Lițoiu. Astăzi (13 iunie – n.r.) m-a blocat pe Facebook şi nu mi-a răspuns la telefon. Mi s-a părut foarte suspect şi acum, seara, m-am dus la el acasă. Când am intrat în apartament era el cu prietena lui, aşa am cunoscut-o şi pe individa aceasta,... The post Doi tineri din Timişoara, acuzați că maltratează şi ucid pisici adoptate. Cazul e în atenția Poliției first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
Doi tineri din Timişoara, acuzați că maltratează şi ucid pisici adoptate. Cazul e în atenția Poliției
- de Timpolis
- 2018/06/15 07:00
