Ministrul Culturii, George Ivaşcu, a declarat, la Timişoara, că există toate şansele ca în anul 2021, proiectul Timişoara Capitală Culturală Europeană să fie cel mai bun din Europa. “Există toate şansele şi vom fi cei mai buni din Europa, în anul 2021. M-am întâlnit la Timişoara cu oameni minunaţi cu care vom lucra împreună pentru ca Timişoara Capitală Culturală Europeană să fie o mândrie”, a declarat ministrul Culturii, George Ivaşcu, citat de Agerpres. Acesta s-a aflat marţi, 12 iunie, la Timişoara, cu toate părţile implicate în proiectul Timişoara Capitală Culturală Europeană 2021, – Primăria şi Consiliul Local Timişoara şi... The post George Ivaşcu, la Timişoara: “Sunt şanse să fim cei mai buni din Europa în 2021, prin Timişoara Capitală Culturală Europeană” first appeared on TIMPOLIS | Stiri News Ziar Timisoara.
George Ivaşcu, la Timişoara: “Sunt şanse să fim cei mai buni din Europa în 2021, prin Timişoara Capitală Culturală Europeană”
- de Timpolis
- 2018/06/12 19:33
