Vergil Chițac: Șoferii plătesc ca să intre cu mașina în Manhattan - New York. Mă gândesc și eu la o astfel de măsură pentru centrul Constanței. VideoPrimarul Constanței, Vergil Chițac, a declarat într-un interviu pentru Replica de Constanța că mesajul transmis la congresul extraordinar de la sfârșit...Mai mult ...
Vergil Chițac: Șoferii plătesc ca să intre cu mașina în Manhattan - New York. Mă gândesc și eu la o astfel de măsură pentru centrul Constanței. Video
- de Replica
- 2026/06/23 21:00
