Vergil Chițac: Șoferii plătesc ca să intre cu mașina în Manhattan - New York. Mă gândesc și eu la o astfel de măsură pentru centrul Constanței. Video

Vergil Chițac: Șoferii plătesc ca să intre cu mașina în Manhattan - New York. Mă gândesc și eu la o astfel de măsură pentru centrul Constanței. Video

Vergil Chițac: Șoferii plătesc ca să intre cu mașina în Manhattan - New York. Mă gândesc și eu la o astfel de măsură pentru centrul Constanței. VideoPrimarul Constanței, Vergil Chițac, a declarat într-un interviu pentru Replica de Constanța că mesajul transmis la congresul extraordinar de la sfârșit...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica