S-a modificat... schimbarea! Vlad Virgil a fost pus, din nou, în arest la domiciliu!

S-a modificat... schimbarea! Vlad Virgil a fost pus, din nou, în arest la domiciliu!

S-a modificat... schimbarea! Vlad Virgil a fost pus, din nou, în arest la domiciliu!Marți, 23 mai a.c., magistrații Curții de Apel Constanța l-au plasat, din nou, pe Vlad Virgil, capul rețelei „Fabrica de Moșteniri„, în arest la domiciliu, după ce miercuri, 17 iunie, au decis să fie pus sub control ...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica