Premieră la Constanța: Asociația RESTO lansează prima Ediție a Săptămânii Gastronomice Dobrogene!

Premieră la Constanța: Asociația RESTO lansează prima Ediție a Săptămânii Gastronomice Dobrogene!

Premieră la Constanța: Asociația RESTO lansează prima Ediție a Săptămânii Gastronomice Dobrogene!Organizația Patronală HoReCa RESTO Constanta lansează prima ediție a Săptămânii Gastronomice Dobrogene, un eveniment care promovează diversitatea culinară a orașului Constanța și a intregii regiuni Dobro...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica