Polaris nu încasează decât o treime din întreaga sumă aferentă taxei de salubritate

Polaris nu încasează decât o treime din întreaga sumă aferentă taxei de salubritate

Polaris nu încasează decât o treime din întreaga sumă aferentă taxei de salubritate Constănțeni, fiți informați! Nu toată suma încasată de municipalitate, pentru taxa de salubritate, ajunge în conturile Polaris. Doar 34% din suma plătită lunar revine companiei pentru colectarea și transportul deșeur...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica