Patronii spitalului Armonia au câștigat bătălia cu DSP Constanța!

Patronii spitalului Armonia au câștigat bătălia cu DSP Constanța!

Patronii spitalului Armonia au câștigat bătălia cu DSP Constanța!Ministerul Sănătății a decis, anul trecut, să retragă autorizația de funcționare a spitalului privat Armonia din Constanța, după ce o tânăra polițistă de 29 de ani a murit în urma unei hemoragii apărute la naștere. Raportul Corpului de...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica