Grupul de la Visegrad, reunit în Ungaria, vrea să conteze din nou

Grupul de la Visegrad, reunit în Ungaria, vrea să conteze din nou

Grupul de la Visegrad, reunit în Ungaria, vrea să conteze din nouPremierul ungar Peter Magyar și-a afișat încă o dată ambiția de a reda 'o voce puternică' țărilor din Europa Centrală reunite în cadrul Grupului de la Visegrad, o alianță informală care reunește țara sa, Polonia, Republica Cehă și Slov...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica