Gabi Bădălău este bun de plată. A pierdut definitiv procesul în care și-a dat copiii în judecată

Gabi Bădălău este bun de plată. A pierdut definitiv procesul în care și-a dat copiii în judecată

Gabi Bădălău este bun de plată. A pierdut definitiv procesul în care și-a dat copiii în judecatăChiar înainte de a pleca în vacanță, Gabi Bădălău a primit o veste proastă. A pierdut definitiv procesul în care ceruse anularea executării silite, pentru pensiile alimentare ale fiilor săi cu Claudia Păr...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica