După ce le-a fost demolată morga... Preoții de la Parohia „Sfântul Antonie cel Mare“ din Tomis Nord nu mai au bani să plătească contravaloarea lucrărilor de demolare. VideoTomis Nord pare să fi devenit noul pol al nemulțumirilor administrative din Constanța. Biserica a intrat în scenă, nu cu tămâie,...Mai mult ...
După ce le-a fost demolată morga... Preoții de la Parohia „Sfântul Antonie cel Mare“ din Tomis Nord nu mai au bani să plătească contravaloarea lucrărilor de demolare. Video
- de Replica
- 2026/06/21 21:00
