Aranjarea meciurilor ar putea deveni infracțiune în România. Ce pedepse propune un nou proiect de lege

Aranjarea meciurilor ar putea deveni infracțiune în România. Ce pedepse propune un nou proiect de lege

Aranjarea meciurilor ar putea deveni infracțiune în România. Ce pedepse propune un nou proiect de legeUSR vrea ca aranjarea meciurilor să fie pedepsită cu închisoarea de la 6 luni la 4 ani și interzicerea exercitării unor drepturi sau amendă. Deputatul Brian Cristian a depus la Parlament un proiect ...Mai mult ...


Citește articolul complet pe Replica

Alte știri din Replica