VIDEO George Simion susține că a fost sunat de un consilier prezidențial înaintea votului pentru Guvernul Veștea: ‘Voiau votul pe degeaba’/ Reacția Palatului Cotroceni

Cuprins: Liderul AUR, George Simion, susține că, în seara votului din Parlament pentru învestirea Guvernului Adrian Veștea, a fost contactat de un consilier prezidențial care i-ar fi transmis că „este un lucru bun” ca parlamentarii AUR să voteze noul Executiv. Declarațiile au fost făcute de Simion în emisiunea „Marius Tucă Show” de la Gândul, unde […] Post-ul VIDEO George Simion susține că a fost sunat de un consilier prezidențial înaintea votului pentru Guvernul Veștea: ‘Voiau votul pe degeaba’/ Reacția Palatului Cotroceni apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit