Un bărbat rămas pe drumuri a murit imediat după ce a luat masa cu iubita lui. Condițiile extrem de grele în care și-a trăit ultimele zile

Plecat în Italia pentru a-și construi un viitor mai bun, Sergiu Samocrainii, în vârstă de 50 de ani și cetățean al Republicii Moldova, și-a pierdut viața în circumstanțe tragice. Incidentul a avut loc în casa sa din Camigliano, o localitate situată în provincia Caserta, regiunea Campania. Bărbatul locuia de ceva timp în Italia, alături de […] Post-ul Un bărbat rămas pe drumuri a murit imediat după ce a luat masa cu iubita lui. Condițiile extrem de grele în care și-a trăit ultimele zile apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit