Soluția lui Pescobar pentru dezastrul din stațiunea Mamaia: „Nimic nu e pierdut niciodată, dar este foarte greu”

În timp ce românii se plâng de faptul că litoralul românesc nu mai e ce a fost odată, Pescobar, unul dintre cei mai cunoscuți oameni de afaceri din țară, a mărturisit că este foarte dificil să se creeze o cale de mijloc între rezidențial și stațiuni, în funcție de preferințele individuale ale turiștilor. Într-un interviu […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit