În timp ce românii se plâng de faptul că litoralul românesc nu mai e ce a fost odată, Pescobar, unul dintre cei mai cunoscuți oameni de afaceri din țară, a mărturisit că este foarte dificil să se creeze o cale de mijloc între rezidențial și stațiuni, în funcție de preferințele individuale ale turiștilor. Într-un interviu […]
Soluția lui Pescobar pentru dezastrul din stațiunea Mamaia: „Nimic nu e pierdut niciodată, dar este foarte greu”
- de Ziarul Profit
- 2025/08/06 17:54
