Scandal cât casa și demisie la Guvern. Două șefe din Ministerul Economiei s-au păruit pe holurile instituției, angajații au fost nevoiți să intervină pentru a le despărți

Recent, la Ministerului Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului şi Turismului, condus de useristul Radu Miruță, a avut loc un scandal monstru între două șefe din conducerea instituției. A fost o bătălie pe funcții și pe puterea de decizie în Ministerul Economiei, pentru că Lavinia Niculescu, inițial secretar general al ANFP, a fost pusă în funcția de secretar […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit