În mai 2025, cele șase primării de sector din București alături de Primăria Capitalei aveau aproape 4.300 de angajați, iar suma totală pe care o plăteau pentru salariile și sporurile lor se apropia de 50 de milioane de lei, adică 10 milioane de euro, potrivit Spotmedia. Ce primării din București au cei mai mulți angajați […]
Salariile angajaților primăriilor din București costă 10 milioane de euro lunar. Primăria Sectorului 3 are de patru ori mai mulți angajați decât Primăria Sectorului 6
- de Ziarul Profit
- 2025/09/17 14:17
