Prima reacție a lui Fulgy după ce a fost externat de la Obregia: „Mă adresez exact ca un lord!”

După ce a fost internat la Spitalul Obregia pentru că a amenințat că aruncă blocul în aer și se aruncă de la etaj, Fulgy, fiul Clejanilor, a fost externat și a reapărut în atenția publică. Acum, după perioada de supraveghere medicală, el a ieșit din spital și a fost surprins din nou în spațiul online […] Post-ul Prima reacție a lui Fulgy după ce a fost externat de la Obregia: „Mă adresez exact ca un lord!” apare prima dată în Ziarul Profit.


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit