Nina, mesaj emoţionant după înmormântarea lui Ion Iliescu: „Cea mai grea zi din viaţa mea”

Nina Iliescu  afirmă că ziua înormântării celui alături de care a trăit o ”viaţă rotundă” a fost cea mai grea pentru ea. ”E o imensă durere, alinată de onoarea cu care v-aţi luat rămas bun de la un om, un lider, un prieten, un adversar”, a transmis Nina Iliescu. Nina Iliescu nu a putut rezista […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit