Nicușor Dan a semnat primele decrete, după ce a anunțat șefii de la SRI și SIE

Nicușor Dan a semnat miercuri, 27 august, primele decrete după ce a anunțat în Coaliție propunerile sale de șefi la SRI și SIE. Sunt primele decrete semnate de președinte de pe 14 august și până acum, dat fiind faptul că a fost plecat în vacanță. Nicușor Dan a semnat primele decrete după anunțarea șefilor SRI […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit