Ministra Mediului i-a numit miercuri pe Mugur Cozmanciuc și Speranța Ionescu membri ai consiliului de administrație al Romsilva, potrivit unui comunicat și paginii oficiale a regiei autonome. Diana Buzoianu a dezvăluit că acest concurs a fost organizat de AMEPIP. Mugur Cozmanciuc a fost trimis în judecată în 2021 de DNA pentru trafic de influență și […]
Ministra Mediului, numiri controversate la conducerea Romsilva. Speranța Ionescu și Mugur Cozmanciuc, foști inculpați în dosare de luare de mită și trafic de influență, au fost selectați în urma unui concurs organizat de AMEPIP
- de Ziarul Profit
- 2025/08/07 07:53
