Președintele PSD, Sorin Grindeanu, critică partenerii de guvernare de la USR. ”Nu spun că sunt greşite sau sunt bune aceste apucături, dar pare că principala ta preocupare este guvernarea asta selfie-stick pe care încearcă să o facă unii din colegii mei”, a spus Sorin Grindeanu, la Digi 24. Citește și: Guvernul Bolojan a decis să împartă […]
Grindeanu, deranjat de guvernarea ”selfie-stick” cu USR: Îmi este greu cu stilul online de a guverna, când îţi faci selfie din şedinţa de Guvern
- de Ziarul Profit
- 2025/08/28 05:37
