Grindeanu, deranjat de guvernarea ”selfie-stick” cu USR: Îmi este greu cu stilul online de a guverna, când îţi faci selfie din şedinţa de Guvern

Președintele PSD, Sorin Grindeanu, critică partenerii de guvernare de la USR. ”Nu spun că sunt greşite sau sunt bune aceste apucături, dar pare că principala ta preocupare este guvernarea asta selfie-stick pe care încearcă să o facă unii din colegii mei”, a spus Sorin Grindeanu, la Digi 24. Citește și: Guvernul Bolojan a decis să împartă […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit